Apie mus

PMM misija, vizija ir vertybės

Pasaulis kiekvieną dieną aplink mus keičiasi, todėl siekdami tobulinti mūsų įmonių veiklą, mes taip pat žvelgiame į ateitį ir tobulėjame. Rytdienos pokyčiams mes turime būti pasiruošę jau šiandien - kartu su darbuotojais, tiekėjais, pirkėjais ir verslo parneriais. Mūsų varomoji jėga - tai profesionalūs ir kvalifikuoti darbuotojai, kurie dėmesingi klientams, greitai reaguojantys, galintys dirbti siekdami aukščiausių standartų bei nustatytų tikslų.

Mūsų Misija

Mūsų organizacijos paskirtis yra lyderystė srityje, kurioje mes dirbame. Alyvų, tepalų ir naftos produktų tiekimas ir plėtra tarptautiniu mastu visame pasaulyje. Prekinių ženklų, kuriems mes atstovaujame vertės ir žinomumo didinimas, PMM įmonių grupės veiklos žinomumas ir pripažinimas visame pasaulyje. Šiuolaikiškumas, vieningumas, novatoriški sprendimai ir naujausios technologijos, tai yra mūsų kasdienybė. Taip pat klientų lūkesčių patenkinimas, tiekiant aukščiausios kokybės naftos produktus, bei sėkminga PMM įmonių grupės veikla ir profesionalus bendradarbiavimas apjungiant veiklos procesus į vieną verslo visumą.

Mūsų Vizija

Pridėtinės vertės didinimas, įmonės plėtra į kitas rinkas, investicijų grąža, ilgalaikis bendradarbiavimas.

Mūsų Vertybės
ŽMONĖS
tai mums reiškia užsibrėžtų tikslų pasiekiamumą - mes vertiname žmones.
TRADICIJOS
tai mums reiškia lojalumą - būti arti kliento ir tapti draugais.
KOKYBĖ
tai mums reiškia klientų pasitikėjimą tiekiamais produktais ir paslaugomis.
PRAKTIKA
tai mums reiškia ilgalaikę partnerystę - klientas mums yra dabartis ir ateitis.
EKOLOGIJA
tai mums reiškia ateitį ir šypsenas mūsų visų vaikams.
EKONOMIJA
tai mums reiškia klientų džiaugsmą ir mažiau išlaidų.
..
Sutinku
Nustatymai

Slapukų naudojimo pasirinkimai

Jūs galite pasirinkti, kuriuos slapukus leidžiate naudoti.

Plačiau apie slapukų ir privatumo politiką.
Funkciniai slapukai (būtini)

Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė ir negali būti išjungti. Šie slapukai nesaugo jokių duomenų, pagal kuriuos būtų galima jus asmeniškai atpažinti ir yra ištinami išėjus iš svetainės.

Našumo slapukai

Šie slapukai leidžia apskaičiuoti svetainės lankomumą ir duomenų srauto šaltinius tam, kad galėtume sužinoti ir patobulinti svetainės veikimą. Jie padeda mums atskirti, kurie puslapiai yra populiariausi ir matyti, kaip vartotojai naudojasi svetaine. Tam mes naudojamės "Google Analytics" statistikos sistema. Surinktos informacijos neplatiname. Surinkta informacija yra visiškai anonimiška ir tiesiogiai jūsų neidentifikuoja.

Reklaminiai slapukai

Šie slapukai, naudojami trečiųjų šalių, kad galėtume pateikti reklamą, atitinkančia jūsų poreikius. Mes naudojame slapukus, kurie padeda rinkti informaciją, apie jūsų veiksmus internete ir leidžia sužinoti tai kuo jūs domitės, tokiu būdu galime pateikti tik Jus dominančią reklamą. Jeigu nesutinkate, kad jums rodytume reklamą, palikite šį langelį nepažymėtą.

Sutinku
Nesutinku
 
Ačiū, Jūsų užklausa išsiųsta.
Atsakysime, kaip galėdami greičiau.
* būtini užpildyti užklausos laukai.
Ačiū, Jūsų užklausa išsiųsta.
Atsakysime, kaip galėdami greičiau.
* būtini užpildyti užklausos laukai.
Ačiū, Jūsų užklausa išsiųsta.
Atsakysime, kaip galėdami greičiau.
* būtini užpildyti užklausos laukai.
Ačiū, Jūsų užklausa išsiųsta.
Atsakysime, kaip galėdami greičiau.
* būtini užpildyti užklausos laukai.