Apie mus

Apie mus

Daugiau kaip 20 metų tiekiame alyvas, tepalus ir naftos produktus įvairiems pramonės šakų segmentams:
Lengvųjų automobilių variklinės alyvos, sunkiojo ir komercinio transporto variklinės alyvos, žemės ūkio technikai skirtos alyvos, pavarų ir transmisinės alyvos, hidraulinių sistemų hidraulinės alyvos, biologiškai suyrančios hidraulinės alyvos, pramoninių reduktorių alyvos, kompresorių alyvos, šaldymo kompresorių alyvos, turbinų arba kitaip turbininės alyvos, staklių kreipiančiųjų alyvos, vakuuminių siurblių alyvos, pneumatinių įrankių alyvos, grandinių alyvos, formų tepimo alyvos, suklių ir greitaeigių guolių alyvos, baltosios medicininės ir techninės alyvos, metalų apdirbimo skysčiai ir emulsijos, keturtakčių ir dvitakčių motociklų ir valčių alyvos, garo mašinų cilindrinės alyvos, šilumokaičių šilumą pernešančios alyvos, konsistenciniai tiršti tepalai, maisto pramonės patvirtintos FDA specifikacijos alyvos, tepalai ir aerozoliai, stabdžių skysčiai bei kiti naftos produktai ir tepalai. 

Konsultuojame esamus ir būsimus klientus, taip pat ir privačius asmenis.
Techninės konsultacijos alyvų ir tepalų parinkimo klausimais, alyvų ir tepalų stebėjimas, įrengimų tepimo proceso gerinimas, techniniai mokymai. Mūsų tikslas - suteikti savo klientams geresnį supratimą apie tepimo produktus ir padėti pagal jų poreikius teisingai pasirinkti tinkamas alyvas ir tepalus pagal gamintojų specifikacijas (API, ACEA, DIN, AGMA, FDA, ISO, NLGI ir kt.) 

Susisiekite ir mes pasidalinsime su Jumis savo žiniomis!
Pasiūlysime geriausius sprendimus Jūsų automobilių parkui ir (arba) įrengimų tepimo priežiūrai.

..
Sutinku
Nustatymai

Slapukų naudojimo pasirinkimai

Jūs galite pasirinkti, kuriuos slapukus leidžiate naudoti.

Plačiau apie slapukų ir privatumo politiką.
Funkciniai slapukai (būtini)

Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė ir negali būti išjungti. Šie slapukai nesaugo jokių duomenų, pagal kuriuos būtų galima jus asmeniškai atpažinti ir yra ištinami išėjus iš svetainės.

Našumo slapukai

Šie slapukai leidžia apskaičiuoti svetainės lankomumą ir duomenų srauto šaltinius tam, kad galėtume sužinoti ir patobulinti svetainės veikimą. Jie padeda mums atskirti, kurie puslapiai yra populiariausi ir matyti, kaip vartotojai naudojasi svetaine. Tam mes naudojamės "Google Analytics" statistikos sistema. Surinktos informacijos neplatiname. Surinkta informacija yra visiškai anonimiška ir tiesiogiai jūsų neidentifikuoja.

Reklaminiai slapukai

Šie slapukai, naudojami trečiųjų šalių, kad galėtume pateikti reklamą, atitinkančia jūsų poreikius. Mes naudojame slapukus, kurie padeda rinkti informaciją, apie jūsų veiksmus internete ir leidžia sužinoti tai kuo jūs domitės, tokiu būdu galime pateikti tik Jus dominančią reklamą. Jeigu nesutinkate, kad jums rodytume reklamą, palikite šį langelį nepažymėtą.

Sutinku
Nesutinku
 
Ačiū, Jūsų užklausa išsiųsta.
Atsakysime, kaip galėdami greičiau.
* būtini užpildyti užklausos laukai.
Ačiū, Jūsų užklausa išsiųsta.
Atsakysime, kaip galėdami greičiau.
* būtini užpildyti užklausos laukai.
Ačiū, Jūsų užklausa išsiųsta.
Atsakysime, kaip galėdami greičiau.
* būtini užpildyti užklausos laukai.
Ačiū, Jūsų užklausa išsiųsta.
Atsakysime, kaip galėdami greičiau.
* būtini užpildyti užklausos laukai.