Apie mus

Tvarumas ir energijos išteklių vartojimas
Tvarumas
PMM įmonių grupės tvarumas (anglų kalboje "Sustainability"), socialinė atsakomybė, darbuotojai, efektyvumas, ekologija, ekonominė ir pridėtinė vertė akcininkams, etiška verslo praktika, kokybės vadyba – tai vieni iš svarbiausių mūsų veiklos prioritetų bei darbo principų.
Socialinė atsakomybė
Socialinė atsakomybė
PMM įmonių grupės socialinė atsakomybė (ĮSA) – mūsų veiklos koncepcija, pagal kurią mes savanoriškai įtraukiame socialinius, aplinkosaugos bei skaidrios veiklos principus į savo vidaus procesus ir į įmonės santykius su suinteresuotomis šalimis. Mūsų darbo principai orientuoti ne tik į veiklos vykdymą vadovaujantis galiojančiomis teisinės bazės ar diegiamų standartų normomis, bet ir į aukštesnių nei reikalaujama veiklos tikslų nusistatymą ir jų įgyvendinimą kasdienėje organizacijos veikloje.
Ekonominė vertė

Ekonominė vertė
Tikslas - padidinti EVA® - „Economic Value Added“ (ekonominis pelnas, pridėtinė ekonominė vertė). Tai rodiklis, padedantis mums suprasti ir įgyvendinti PMM įmonių grupės tikslus.


Mūsų pagrindinės strateginės kryptys:

  • Pelningai ir nuosekliai augti
  • Padidinti esamo kapitalo grąžą ir didinti įmonių grupės nuosavybės vertę
  • Atsikratyti vertę naikinančių ar mažinančių veiklos rūšių
  • Sumažinti kapitalo kaštus
Kokybės vadyba ir skaidri etiška verslo praktika
Kokybės vadyba
Sukūrėme vadybos sistemą, orientuotą į kliento poreikių ir lūkesčių vertinimą ir jų tenkinimą. Įsipareigojame atitikti nustatytus reikalavimus ir nuolat gerinti vadybos sistemos rezultatyvumą. Tai galime pasiekti tiekdami į rinką aukštos kokybės produktus, siekdami nuolat tobulinti savo darbuotojų kompetenciją ir diegdami pažangius vadybos metodus savo vadyboje.

Skaidri ir etiška verslo praktika
Mes esame atvira ir skaidri organizacija, nuolat tobuliname saugią bei sveiką darbo aplinką. Darbų sauga,  darbuotojų saugumas ir darbuotojų gerovė yra mums labai svarbi sudėtinė dalis. Vertiname darbuotojų lojalumą, atsidavimą darbui bei jų profesionalumą. Mūsų veikla pagrįsta bendrųjų žmogiškų vertybių kūrimu. Organizacijos tikslas tapti pasaulinio lygio įmonių grupe, kurios atstovaujami prekių ženklai ir tepimo produktai suteikia pridėtinę vertę bei naudą naudotojams, nekenkdami aplinkai. PMM grupėje vyrauja atsakingas požiūris į klientus, tiekėjus, verslo partnerius, laikantis duotų ir (arba) prisiimtinų įsipareigojimų. Mes laikomės žmogaus teisių, darbo sąlygų ir kovos su korupcija standartų. Mūsų santykiai ir bendravimas su aplinkinėmis šalimis yra nuoširdūs, pagrįsti faktais ir skaidrūs, neperžengiantys komercinio konfidencialumo ribų. Organizacijos verslo sprendimai grindžiami didžiausios naudos klientams, bendrovei, ir akcininkams principu. Organizacija prisiima įsipareigojimą laikytis teisinių reikalavimų ir kitų reikalavimų, kurie susiję su aplinkos apsaugos aspektais ir klientų poreikiais.
Inovatyvūs produktai

Inovatyvūs produktai
Tiekiame pažangios kartos naftos produktus, t.y. aukščiausių specifikacijų ir standartų alyvas ir tepalus: degalus taupančios alyvos ir tepalai, biologiškai suyrančios alyvos, maisto pramoneiskirti specialūs FDA organizacijos sertifikuoti tepimo produktai, mažo peleningumo alyvos užtikrinančios sklandų kietųjų dalelių filtrų veikimą automobiliuose. Visi šie paminėti PMM tiekiami produktai padeda tausoti aplinką ir prisidėti prie aplinkosaugos gerovės.

Saugi, ekologiškai švari aplinka ir įvairios aplinkos apsaugos programos

Saugi ir Ekologiška aplinka
Pagal Europos Sąjungos (ES) tikslus, mes siekiame mažinti energijos vartojimą bei aplinkos taršą. Gerbiame ir saugojame gamtinę aplinką, kurioje mes dirbame. Siekiame sukurti vadovavimo aplinkos apsaugos vadybos srityje pavyzdį verslo partneriams ir klientams. Geriname ir nuolat tobuliname, kurdami aplinkos apsaugos veiksmingumo įvertinimo procedūras ir susijusius rodiklius grupės įmonėse.Siekdama užtikrinti tinkamą panaudotų alyvų ir tepalų utilizaciją mūsų organizacija priklauso Gamintojų ir mportuotojų asociacijai (GIA) http://www.gia.lt

Taip pat mes dalyvaujame ekologinėje programoje „Mes rūšiuojam“ http://www.mesrusiuojam.lt

Laikomės Europos Parlamento ir Tarybos 2006 m. gruodžio 18 d. reglamento (EB) Nr. 1907/2006 dėl registracijos, įvertinimo, įgaliojimo ir apribojimo chemikalų (REACH) nuostatų.

Mes atsakingai naudojame gamtos išteklius ir tobuliname savo veiklą, kad kiek įmanoma labiau tausotume aplinką.

..
Sutinku
Nustatymai

Slapukų naudojimo pasirinkimai

Jūs galite pasirinkti, kuriuos slapukus leidžiate naudoti.

Plačiau apie slapukų ir privatumo politiką.
Funkciniai slapukai (būtini)

Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė ir negali būti išjungti. Šie slapukai nesaugo jokių duomenų, pagal kuriuos būtų galima jus asmeniškai atpažinti ir yra ištinami išėjus iš svetainės.

Našumo slapukai

Šie slapukai leidžia apskaičiuoti svetainės lankomumą ir duomenų srauto šaltinius tam, kad galėtume sužinoti ir patobulinti svetainės veikimą. Jie padeda mums atskirti, kurie puslapiai yra populiariausi ir matyti, kaip vartotojai naudojasi svetaine. Tam mes naudojamės "Google Analytics" statistikos sistema. Surinktos informacijos neplatiname. Surinkta informacija yra visiškai anonimiška ir tiesiogiai jūsų neidentifikuoja.

Reklaminiai slapukai

Šie slapukai, naudojami trečiųjų šalių, kad galėtume pateikti reklamą, atitinkančia jūsų poreikius. Mes naudojame slapukus, kurie padeda rinkti informaciją, apie jūsų veiksmus internete ir leidžia sužinoti tai kuo jūs domitės, tokiu būdu galime pateikti tik Jus dominančią reklamą. Jeigu nesutinkate, kad jums rodytume reklamą, palikite šį langelį nepažymėtą.

Sutinku
Nesutinku
 
Ačiū, Jūsų užklausa išsiųsta.
Atsakysime, kaip galėdami greičiau.
* būtini užpildyti užklausos laukai.
Ačiū, Jūsų užklausa išsiųsta.
Atsakysime, kaip galėdami greičiau.
* būtini užpildyti užklausos laukai.
Ačiū, Jūsų užklausa išsiųsta.
Atsakysime, kaip galėdami greičiau.
* būtini užpildyti užklausos laukai.
Ačiū, Jūsų užklausa išsiųsta.
Atsakysime, kaip galėdami greičiau.
* būtini užpildyti užklausos laukai.